Zaufali nam

Klienci

UHY ECA

REFERENCJE

Zespół

„[…] zespół cechuje wysoki poziom merytoryczny i duże doświadczenie, serwis zawsze dostępny […]”

”[…] dostawca posiada profesjonalną, doświadczoną kadrę […]”

Wdrożenie

„[…] prace zostały zrealizowane z należytą starannością […]”

„[…] wdrożeniem kierują eksperci […]”

Bezpieczne raportowanie

„[…] firma w kilka dni zapewniła bezpieczne raportowanie ESEF […]”

„[…] dostawca zapewnił nam kompleksową obsługę raportowania ESEF […]”

Terminowość

„[…] prace wykonywane są rzetelnie i terminowo […]”

„[…] realizacja prac w sposób rzetelny terminowy i z należytą starannością […]”

System

„[…] wybór Państwa narzędzia okazał się świetną decyzją […]”

„[…] intuicyjny, zaawansowany System Takiej współpracy życzylibyśmy sobie z każdym Partnerem biznesowym […]”

„[…] to rzetelne i innowacyjne oprogramowanie godne polecenia […]”

„[…] polecamy jako profesjonalnego partnera w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych […]”

Serwis

„[…] serwis na wysokim poziomie, zawsze dostępny […]”

„[…] dobry kontakt z obsługą Systemu […]”

Informacje o naszych klientach

Logo Neuca Spółka Akcyjna

Neuca S.A.

to polska firma z 25-letnią historią, aktywna w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną: poza ugruntowaną rolą lidera na rynku dystrybucji farmaceutków prowadzi liczne projekty startupowe wprowadzając na rynek zdrowia nowe rozwiązania bizneowe.

ATM Grupa

ATM Grupa S.A.

to największe niezależne studio produkcyjne w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyne w branży posiada status spółki publicznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa produkuje setki godzin seriali i programów rocznie, oglądanych przez miliony widzów, emitowanych na wielu najważniejszych ogólnopolskich antenach – TVP1, TVP2, Telewizji Polsat, Czwórce czy na kanałach premium i tematycznych, takich jak HBO, FOX, Canal+ Discovery, TLC i History.

Bogdanka S.A.

Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A.

jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż.

CNT S.A.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.

koncentruje swoją działalność głównie w obszarze zamówień infrastrukturalnych realizowanych na rzecz jednostek samorządu terytorialnego w ramach przetargów publicznych.

Gobarto S.A.

Gobarto S.A.

to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 26 lat. W 2002 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na rynku międzynarodowym Gobarto S.A. skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych partnerów handlowych oraz rynków zbytu towarów.

Meble Forte SA

Fabryki Mebli “Forte” S.A.

jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów.

Mangata Holding

Mangata Holding 

to jedna z największych i najlepiej rozwijających się korporacji w branży przemysłowej w Polsce. Obecna jest w branżach: automotive, górnictwo, budownictwo, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, wodociągi i kanalizacja, przemysł stoczniowy, gazownictwo i energetyka, przemysł lotniczy, przemysł maszynowy.

Mennica Polska Spółka Akcyjna

Mennica Polska S.A.

znajduje się w pierwszej trójce najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie, co pozwala skutecznie promować markę Mennicy Polskiej w najodleglejszych zakątkach globu. Produkowane monety zdobywają prestiżowe wyróżnienia w najważniejszych konkursach branżowych. Mennica Polska S.A. jest producentem monet obiegowych i kolekcjonerskich dla Narodowego Banku Polskiego.

Newag S.A.

Newag S.A.

to producent nowoczesnych pociągów z Nowego Sącza oraz firma z tradycjami sięgającymi roku 1876. Grupa wielokrotnie nagradzana, m.in. wyróżniona tytułem: „Lider Małopolski” przyznawany przez Diamenty Forbesa czy „Ten, który zmienia polski przemysł” odznaczona przez prasę branżową.

Oponeo.pl S.A.

Oponeo.pl S.A.

to lider sprzedaży detalicznej części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż. Jeden z internetowych serwisów spółki, Opony.com.pl, jest największą w Europie bazą dostarczającą informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.

TIM S.A.

TIM S.A.

po latach tworzenia sieci hurtowni elektrycznych spółka TIM SA zdecydowała się na zmianę modelu działania i postawienie na handel online. Tak powstał unikalny w branży elektrotechnicznej model biznesowy, który zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, nie tylko od sektora e-commerce.

Wielton S.A.

Wielton S.A.

należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży. Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu.

Lokum Deweloper S.A.

Lokum Deweloper S.A.

prowadzi działalność w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Jest jednym z największych deweloperów we Wrocławiu. Spółka specjalizuje się w realizacjach dużych osiedli mieszkaniowych, których wielkość to co najmniej kilkaset mieszkań w jednej lokalizacji, dzięki czemu skutecznie korzysta z efektu skali.

ATAL S.A.

ATAL S.A.

jest jednym z czołowych deweloperów w Polsce. Głównym profilem działalności jest realizacja projektów mieszkaniowych, od pojedynczych budynków wielorodzinnych w centralnych lokalizacjach po wieloetapowe osiedla, zlokalizowane w obrębie siedmiu największych miast w Polsce: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Łodzi, Gliwic i Katowic. 

PlayWay S.A.

PlayWay S.A.

zajmuje się produkcją oraz wydawaniem gier komputerowych. Oprócz produkcji nisko- i średniobudżetowych tytułów, firma zajmuje się także wydawaniem obiecujących gier oraz finansowaniem rozmaitych zespołów deweloperskich. Pod jej skrzydłami znajduje się ponad 40 zespołów deweloperskich, których zadaniem jest tworzenie pozycji reprezentujących różne gatunki gier wideo.

ASM Group S.A. SELL MORE

ASM Group S.A.

jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. ASM Group działa na terenie Polski, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Unibep

Unibep

UNIBEP to jedna z największych firm budowlanych i deweloperskich w Polsce. Działa w segmentach: budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, zamówień publicznych – drogi i mosty, produkcji technologii modułowej do wytwarzania domów wielorodzinnych, hoteli i moteli na rynek skandynawski.

Benefit System Spółka Akcyjna

Benefit System S.A.

specjalizuje się w dostarczaniu pracodawcom innowacyjnych rozwiązań z obszaru sportu i rekreacji, kultury i rozrywki, jak również szytych na miarę programów kafeteryjnych.

Grant Thorton

Grant Thorton

to jedna z wiodących światowych firm audytorskich z silną pozycją lidera w Polsce gdzie od 27 lat wspiera klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe poprzez 700-osobowy zespół w biurach w kluczowych aglomeracjach. Wspiera Consolia XBRL Reporting w zakresie testów audytorskich raportów ESEF.

PKF

PKF

to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Jej celem jest kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

HLB M2 Audyt

HLB M2 Audyt

za pośrednictwem swoich firm członkowskich, oferuje usługi audytorskie, doradcze, podatkowe w całej Polsce. Każda z firm członkowskich jest liderem na swoim lokalnym rynku z uznaną ekspertyzą doradzającą kluczowym sektorom polskiej gospodarki.

HLB M2 Audyt

UHY ECA

jest członkiem powstałej w 1986 roku globalnej sieci UHY z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Sieć zrzesza firmy świadczące usługi audytorskie, księgowe, doradztwa podatkowego i biznesowego na całym świecie i według kryterium przychodów jest 16-tą największą siecią globalną.

Kontakt

Poznań - siedziba spółki

Biuro Zarządu
App Trend Spółka z o. o.
ul. Poznańska 62 lok. 4, 60-853 Poznań

Tel.: +48 534 222 224

AppTrend Raporty ESEF siedziba w Poznaniu

Działy firmy:

  • Dział Architektury oprogramowania
  • Dział Programistyczny I
  • Dział Serwis i Maintenance
  • Dział Testów
  • Dział Helpdesk

Dane rejestrowe

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NR KRS 0000344621
NIP 779-236-92-78
REGON 301336052
Kapitał zakładowy 100.000 zł całkowicie opłacony

Bydgoszcz – Biuro II

App Trend Sp. z o.o.
ul. Sobieszewska 3/ B203-212
85-713 Bydgoszcz

Tel.: +48 519 733 958

AppTrend raporty ESEF siedziba w Bydgoszczy

Działy firmy:

  • Dział Wdrożeń
  • Dział Relacji z Klientami i dział rozwoju produktów
  • Dział Outsourcingu procesów sprawozdawczych
  • Dział Księgowości i archiwum
  • Dział Programistyczny II

App Trend Sp. z o.o.
ul. Poznańska 62 lok. 4
60-853 Poznań

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza.

Podaj poprawny numer telefonu, a oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.