Zaufali nam

Klienci App Trend
UHY ECA

Mamy pierwsze referencje po udanych wdrożeniach

Przekonaj się dlaczego tak wielu naszych klientów poleca nasz program do tworzenia Raportów ESEF inline XBRL kolejnym klientom.

Niniejszym potwierdzamy, że firma App Trend Sp. z o.o. w okresie maj-sierpień 2020 roku realizowała wdrożenie systemu Consolia XBRL Reporting służącego do raportowania zgodnie ze standardem ESEF/inlineXBRL dla Grupy Kapitałowej Gobarto S.A. notowanej na GPW.  Projekt uwzględniał integracje z systemem dziedzinowym służącym do konsolidacji sprawozdań finansowych SAP BPC. Zaświadczamy jednocześnie, że prace zostały zrealizowane z należytą starannością.  Gobarto S.A.

Warszawa, 1.10.2020

… z należytą starannością

Projekt uwzględniał integracje z systemem dziedzinowym służącym do konsolidacji sprawozdań finansowych SAP BPC.

Zaświadczamy jednocześnie, że prace zostały zrealizowane z należytą starannością.

GOBARTO S.A.

Powierzyliśmy firmie App Trend Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu wdrożenie programu Consolia XBRL Reporting, służącego do przygotowania raportów w standardzie iXBRL, zgodnie z Dyrektywą 2004/109/WE Parlamentu Europejskiego i Rady oraz Rozporządzeniami uzupełniającymi.  Firma w ramach wdrożenia pomogła nam dostosować nasz wzorzec sprawozdawczy do wskazanych wymogów.  Niewątpliwym atutem rozwiązania Consolia XBRL Reporting jest to, iż proces sprawozdawczy możemy kontynuować w wypracowanych w poprzednich latach plikach MS Word i Excel.  Dodatkowa korzyść, to, iż wdrożeniem kierują eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu standardu XBRL oraz biegli rewidenci. Dlatego też w ramach wdrożenia koniecznego narzędzia otrzymaliśmy nie tylko wsparcie techniczne, ale i merytoryczne. CNT S.A.

Sosnowiec,  1.10.2020

… wdrożeniem kierują eksperci…

 Dodatkowa korzyść, to, iż wdrożeniem kierują eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu standardu XBRL oraz biegli rewidenci. Dlatego też w ramach wdrożenia koniecznego narzędzia otrzymaliśmy nie tylko wsparcie techniczne, ale i merytoryczne.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. 

Poznaj naszych klientów

Logo Neuca Spółka Akcyjna

Neuca S.A.

to polska firma z 25-letnią historią, aktywna w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną: poza ugruntowaną rolą lidera na rynku dystrybucji farmaceutków prowadzi liczne projekty startupowe wprowadzając na rynek zdrowia nowe rozwiązania bizneowe.

ATM Grupa

ATM Grupa S.A.

to największe niezależne studio produkcyjne w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyne w branży posiada status spółki publicznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa produkuje setki godzin seriali i programów rocznie, oglądanych przez miliony widzów, emitowanych na wielu najważniejszych ogólnopolskich antenach – TVP1, TVP2, Telewizji Polsat, Czwórce czy na kanałach premium i tematycznych, takich jak HBO, FOX, Canal+ Discovery, TLC i History.

Grupa Aquanet S.A.

Grupa Aquanet S.A.

jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych wodociągowo-kanalizacyjnych firm w Polsce. Każdego dnia wysokiej jakości wodę pitną  spożywa około miliona mieszkańców aglomeracji poznańskiej i innych miejscowości w województwie wielkopolskim.

Bogdanka S.A.

Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A.

jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż.

CNT S.A.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.

koncentruje swoją działalność głównie w obszarze zamówień infrastrukturalnych realizowanych na rzecz jednostek samorządu terytorialnego w ramach przetargów publicznych.

PZ Cormay S.A.

PZ Cormay S.A.

to uznany producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych 
i dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 27 lat produkuje testy in vitro dla chemii klinicznej, elektroforezy, hematologii, koagulologii oraz serologii grup krwi.

Delko S.A.

Delko S.A.

ma wiodącą rolę w dystrybucji hurtowej produktów chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higieny osobistej w tradycyjnym handlu, pozostając jedynym podmiotem oferującym tego typu usługi w całej Polsce.

getin holding

Getin Holding S.A.

prowadzi działalność inwestycyjną polegającą na wyszukiwaniu i realizacji projektów w Polsce i poza jej granicami. Grupa funkcjonuje na rynku finansowym: w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach i leasingu.

Gobarto S.A.

Gobarto S.A.

to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 26 lat. W 2002 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na rynku międzynarodowym Gobarto S.A. skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych partnerów handlowych oraz rynków zbytu towarów.

Górażdże Heildelberg Cement Group

Górażdże Heildelberg Cement Group

to lider w krajowej produkcji cementu (Górażdże Cement) i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego (Górażdże Beton) i kruszyw (Górażdże Kruszywa). Spółki Grupy Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością.

Euro-Tax.pl S.A.

Euro-Tax.pl S.A.

jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia). Euro-Tax.pl działa jako usługa e-commerce.

Eurotel Spólka Akcyjna

Eurotel S.A.

tworzy grupę kapitałową zajmującą się obsługą detalicznych sieci sprzedaży. Eurotel zarządza łącznie ponad 250 punktami sprzedaży na terenie Polski Klientami spólki są głównie firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie i potencjał, umożliwia obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.

Meble Forte SA

Fabryki Mebli “Forte” S.A.

jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów.

Hydrotor S.A.

Hydrotor S.A.

jest polską firmą specjalizującą się nie tylko w produkcji elementów hydrauliki siłowej ale także w obróbce elementów wielkogabarytowych.

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

to lider w nabywaniu i zarządzaniu krótkoterminowymi wierzytelnościami konsumenckimi (NLP) i wierzytelnościami sekurytyzowanymi. Działa na terenie Polski, Hiszpani, Republiki Czeskiej i w Meksyku.

Izostal S.A.

Izostal S.A.

to ceniony na rynku międzynarodowym producent najwyższej jakości zewnętrznych i wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych. Firma posiada najbardziej zaawansowane technologicznie linie do nakładania izolacji antykorozyjnych na rury stalowe a także dysponuje największą w Polsce powierzchnią magazynową do ich przechowywania oraz sprawnym systemem logistycznym.

Mangata Holding

Mangata Holding 

to jedna z największych i najlepiej rozwijających się korporacji w branży przemysłowej w Polsce. Obecna jest w branżach: automotive, górnictwo, budownictwo, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, wodociągi i kanalizacja, przemysł stoczniowy, gazownictwo i energetyka, przemysł lotniczy, przemysł maszynowy.

Mennica Polska Spółka Akcyjna

Mennica Polska S.A.

znajduje się w pierwszej trójce najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie, co pozwala skutecznie promować markę Mennicy Polskiej w najodleglejszych zakątkach globu. Produkowane monety zdobywają prestiżowe wyróżnienia w najważniejszych konkursach branżowych. Mennica Polska S.A. jest producentem monet obiegowych i kolekcjonerskich dla Narodowego Banku Polskiego.

MLP Group S.A.

MLP Group S.A.

to jeden z wiodących deweloperów na rynku nieruchomości magazynowych w Europie, rozwijający działalność w Polsce, Niemczech i Rumunii. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa od 1998 roku oferując swoim najemcom atrakcyjne lokalizacje parków logistycznych.

Newag S.A.

Newag S.A.

to producent nowoczesnych pociągów z Nowego Sącza oraz firma z tradycjami sięgającymi roku 1876. Grupa wielokrotnie nagradzana, m.in. wyróżniona tytułem: „Lider Małopolski” przyznawany przez Diamenty Forbesa czy „Ten, który zmienia polski przemysł” odznaczona przez prasę branżową.

Labo Print S.A.

Labo Print S.A.

to wieloletnie doświadczenie w branży, grono najlepszych ekspertów i znakomity park maszynowy, bazujący na nowoczesnych technologiach druku cyfrowego. Z roku na rok rosną możliwości produkcyjne spółki. Dzięki temu Labo Print niezmiennie świadczy usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

Lisner

Lisner 

spółka z siedzibą w Poznaniu, produkująca przetwory rybne na bazie śledzi, a także pasty i sałatki. Wielokrotnie nagradzany lider produktów chłodzonych zaopatruje stoły konsumentów krajowych oraz zagranicznych.

Oponeo.pl S.A.

Oponeo.pl S.A.

to lider sprzedaży detalicznej części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż. Jeden z internetowych serwisów spółki, Opony.com.pl, jest największą w Europie bazą dostarczającą informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.

Pamapol

Pamapol S.A.

to prężnie rozwijający się producent dań gotowych, pasztetów i konserw, inspirowanych domowym smakiem i polską tradycją kulinarną. W produkcji wykorzystuje w pełni naturalne składniki pochodzące z naszych rodzinnych upraw o wysokich kryteriach procesu produkcji. W dbałości o naturalny smak unika sztucznych dodatków oraz konserwantów.

PERN S.A.

PERN S.A.

to utworzone w 1959 roku polskie przedsiębiorstwo, będące krajowym i regionalnym liderem logistyki naftowej. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą spółki sektora naftowego, realizujące usługi logistyczne w zakresie zaopatrzenia w ropę naftową i paliwa płynne (transport, magazynowanie, przeładunek).

Rank Progress Spółka Akcyjna

Rank Progress S.A.

specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Głównym celem Rank Progress są średniej wielkości miasta, mniej nasycone obiektami handlowymi niż duże ośrodki miejskie.

TIM S.A.

TIM S.A.

po latach tworzenia sieci hurtowni elektrycznych spółka TIM SA zdecydowała się na zmianę modelu działania i postawienie na handel online. Tak powstał unikalny w branży elektrotechnicznej model biznesowy, który zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, nie tylko od sektora e-commerce.

Tower Investments S.A.

Tower Investments S.A.

działa w branży deweloperskiej od 2005 roku, realizuje obiekty handlowe, parki handlowe oraz atrakcyjne wielofunkcyjne obiekty mieszkaniowo-usługowe. Jest współtwórcą i właścicielem marki SHOPIN, pod której nazwą kryją się parki oraz galerie handlowe.

Wielton S.A.

Wielton S.A.

należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży. Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu.

Lokum Deweloper S.A.

Lokum Deweloper S.A.

prowadzi działalność w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Jest jednym z największych deweloperów we Wrocławiu. Spółka specjalizuje się w realizacjach dużych osiedli mieszkaniowych, których wielkość to co najmniej kilkaset mieszkań w jednej lokalizacji, dzięki czemu skutecznie korzysta z efektu skali.

OEX S.A.

OEX S.A.

specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski.

ATAL S.A.

ATAL S.A.

jest jednym z czołowych deweloperów w Polsce. Głównym profilem działalności jest realizacja projektów mieszkaniowych, od pojedynczych budynków wielorodzinnych w centralnych lokalizacjach po wieloetapowe osiedla, zlokalizowane w obrębie siedmiu największych miast w Polsce: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Łodzi, Gliwic i Katowic. 

Votum S.A.

Votum S.A.

od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne odszkodowanie. Zaangażowanie, profesjonalizm i pasja całego zespołu sprawa, że Votum S.A. jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm uzyskujących należne odszkodowania dla ofiar wypadków. 

Rawlplug S.A.

Rawlplug S.A.

Charakter brytyjskiej marki Rawlplug®, posiadającej niemal stuletnią tradycję i niekwestionowaną renomę w branży zamocowań, wyrażany jest hasłem Trust & Innovation, które odzwierciedla strategię nowo powstałej Grupy Kapitałowej Rawlplug.

Stalprofil S.A.

Stalprofil S.A.

funkcjonuje w dwóch segmentach działalności: 1. Handel, przetwórstwo i działalność usługowa na rynku stalowym (segment stalowy), obejmujący głównie handel wyrobami hutniczymi, oraz 2. Działalność związana z infrastrukturą sieci przesyłowych gazu i innych mediów.

PlayWay S.A.

PlayWay S.A.

zajmuje się produkcją oraz wydawaniem gier komputerowych. Oprócz produkcji nisko- i średniobudżetowych tytułów, firma zajmuje się także wydawaniem obiecujących gier oraz finansowaniem rozmaitych zespołów deweloperskich. Pod jej skrzydłami znajduje się ponad 40 zespołów deweloperskich, których zadaniem jest tworzenie pozycji reprezentujących różne gatunki gier wideo.

Ultimate Games S.A.

Ultimate Games S.A.

jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych, w szczególności Steam, App Store, Google Play oraz Nintendo eShop.

ASM Group S.A. SELL MORE

ASM Group S.A.

jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. ASM Group działa na terenie Polski, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Games Operators S.A.

Games Operators S.A.

to spółka wydawnicza, która inwestuje, publikuje i promuje gry wideo. Games Operators wspiera powstawanie innowacyjnych i oryginalnych gier angażując się w projekty na różnych etapach rozwoju – od etapu koncepcji po niemal gotowe produkcje.

Gaming Factory S.A.

Gaming Factory S.A.

od 2019 tworzy Grupę ze spółkami, które uzupełniają jej działalność o portowanie gier na platformy Nintendo Switch, PlayStation, Xbox, VR oraz produkcję gier planszowych.

SEKO S.A.

SEKO S.A.

to lider rynku przetwórstwa rybnego w Polsce. Aktualnie ma najbardziej różnorodna ofertę produktową w Polsce. Począwszy od marynat, przez produkty opiekane w sosach, mrożonki, dania gotowe z kaszą, galarety, pasty, sałatki warzywne i śledziowe, aż po alupaki i konserwy.

 

ZPR Media

ZPR Media 

to jeden z większych koncernów medialnych i rozrywkowych w Polce. Do ZPR Media należą m.in. radio: Eska, VOX FM, Wawa, Plus, telewizje: Eska TV, Vox Music TV, Fokus TV, Polo TV, gazety: Super Express, Murator, Dobre Wnętrze, Zdrowie oraz inne firmy.

Unibep

Unibep

UNIBEP to jedna z największych firm budowlanych i deweloperskich w Polsce. Działa w segmentach: budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, zamówień publicznych – drogi i mosty, produkcji technologii modułowej do wytwarzania domów wielorodzinnych, hoteli i moteli na rynek skandynawski.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A. to wiodąca Grupa Kapitałowa specjalizująca się w obrocie i przetwarzaniu metali nieżelaznych oraz metali szlachetnych. Grupa działa w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi, jest czołowym dostawcą tych surowców do hut i rafinerii.

Grupa NDI S.A.

Grupa NDI S.A.

to grupa kapitałowa ze 100-procentowym polskim kapitałem. W skład Grupy wchodzą spółki operujące w  obszarach: Budownictwo, Nieruchomości, Energetyka i Gazownictwo, Inwestycje i Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

.

Grupa Gzella

Grupa Gzella

to właściciel największej liczby specjalistycznych sklepów mięsnych w Polsce, tym samym zajmuje ona pozycję lidera wśród producentów wyrobów mięsnych i wędliniarskich dysponujących własnymi sklepami.

Grupa Kapitałowa Also Polska

Grupa Kapitałowa Also Polska

należy do międzynarodowego koncernu ALSO, który ma pozycję lidera rynku B2B w siedmiu z piętnastu krajów europejskich i oferuje usługi na wszystkich poziomach ICT, od dystrybucji po wyspecjalizowane serwisy.  Koncern osiąga przychody rzędu 8 miliardów euro oraz zatrudnia blisko 4 tys. pracowników.

Novol

NOVOL

to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego i jest liderem branży w Polsce. Firma większość swoich produktów eksportuje do prawie 50 krajów.

Grupa Chemirol

Grupa Chemirol

to lider w kompleksowej obsłudze rolnictwa w Polsce. Firma posiada liczne odziały i sklepy firmowe w całej Polsce, swoim zasięgiem docierając do praktycznie każdego gospodarstwa na terenie kraju. Grupa jest również znacznym producentem w sektorze środków ochrony roślin, posiada w swoim portfolio ponad 20 marek.

SuperDrob S.A.

SuperDrob S.A.

specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów drobiowych, w tym dań gotowych. Większość produkcji jest eksportowane do klientów sieciowych (np. KFC, hipermarkety) w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i innych krajach UE oraz w Chinach.

Grupa Wawel Service

Grupa Wawel Service

to znany i ceniony deweloper z 25-letnim doświadczeniem. Działalność inwestycyjna skoncentrowana jest w środkowej i południowej części Polski, głównie w aglomeracjach warszawskiej, krakowskiej i katowickiej.

Relpol S.A.

Relpol S.A.

jest znanym europejskim producentem przekaźników, działającym w branży od 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

POLOmarket

POLOmarket

to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Obecnie POLOmarket to 300 nowoczesnych placówek, zarówno w małych jak i dużych miastach na teranie całej Polski.

Mila S.A.

Mila S.A.

posiada obecnie około 200 supermarketów spożywczych na terenie całego kraju i zatrudnia około 5400 osób. Supermarkety to ponad 6 000 artykułów FMCG zlokalizowanych na około 500 m² salach sprzedaży.

Benefit System Spółka Akcyjna

Benefit System S.A.

specjalizuje się w dostarczaniu pracodawcom innowacyjnych rozwiązań z obszaru sportu i rekreacji, kultury i rozrywki, jak również szytych na miarę programów kafeteryjnych.

Grant Thorton

Grant Thorton

to jedna z wiodących światowych firm audytorskich z silną pozycją lidera w Polsce gdzie od 27 lat wspiera klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe poprzez 700-osobowy zespół w biurach w kluczowych aglomeracjach. Wspiera Consolia XBRL Reporting w zakresie testów audytorskich raportów ESEF.

PKF

PKF

to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Jej celem jest kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

HLB M2 Audyt

HLB M2 Audyt

za pośrednictwem swoich firm członkowskich, oferuje usługi audytorskie, doradcze, podatkowe w całej Polsce. Każda z firm członkowskich jest liderem na swoim lokalnym rynku z uznaną ekspertyzą doradzającą kluczowym sektorom polskiej gospodarki.

HLB M2 Audyt

UHY ECA

jest członkiem powstałej w 1986 roku globalnej sieci UHY z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Sieć zrzesza firmy świadczące usługi audytorskie, księgowe, doradztwa podatkowego i biznesowego na całym świecie i według kryterium przychodów jest 16-tą największą siecią globalną.

Kontakt

Poznań - siedziba spółki

Biuro Zarządu
App Trend Spółka z o. o.
ul. Poznańska 62 lok. 4, 60-853 Poznań

Tel.: +48 534 222 224

AppTrend Raporty ESEF siedziba w Poznaniu

Dane rejestrowe

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NR KRS 0000344621
NIP 779-236-92-78
REGON 301336052
Kapitał zakładowy 100.000 zł całkowicie opłacony

Bydgoszcz – Biuro II

App Trend Sp. z o.o.
ul. Sobieszewska 3/ B203-212
85-713 Bydgoszcz

Tel.: +48 883 343 715

AppTrend raporty ESEF siedziba w Bydgoszczy

App Trend Sp. z o.o.
ul. Poznańska 62 lok. 4
60-853 Poznań

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza.

Podaj poprawny numer telefonu, a oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.